0536 520 32 72

HAKKIMIZDA


Tekstil sektöründe 25 yılı aşkın süredir hizmet veren firma, 2019 yılında ‘’Kadınlar her zaman rahatlığı ve şıklığı hak eder’’ ilkesiyle yola çıkmış ve LAPERISSA markası ile, ev giyimi ve iç giyim alanında hizmet vermeye başlamıştır. Ana faaliyet konusu kadın giyimi olan LAPERISSA Saten iç giyim, saten dış giyim, gecelik alanlarında imalat yapmaktadır.

Şirket, gelişen çağın teknolojisine uyum sağlayarak büyümekte; LAPERISSA markası olarak kaliteli üretim kapasitesini yükseltmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda saygın bir konumda bulunmakta olan LAPERISSA markası ile adından sıkça söz ettirerek “TÜRK MALI” kalitesini ve güvenini tüm dünyaya gururla sunmaktadır.

Sektördeki 25 yılı aşan tecrübesi ve inovatif bakış açısı ile tedarikçilerin beğenisini kazanan özgün ve kaliteli ürünler, ülkemiz dışında da başta Avrupa ve Asya ülkeleri olmak üzere diğer tüm dünya ülkelerindeki pek çok pazarlarda her geçen gün daha da güçlenerek bilinirliğini arttırmaktadır.

LAPERISSA; uluslararası pazardaki reklam kampanyaları ve lansmanlarda “LAPERISSA” markasının iletişim stratejisi ile aynı çizgide yenilikçi, araştırmacı ve geliştirmeci yönetim politikasıyla, müşteri memnuniyeti odaklı, uluslararası pazarda değişen talep ve istekler doğrultusunda istikrarlı, kaliteli, hızlı üretim ve hizmet ile sektörde örnek ve lider bir kurum olarak çalışmalarını yürütmektedir.

LAPERISSA Planlama, tasarım, üretim aşamalarında mevcut ürünleri ve yeni ürünler ile ilgili tüm işlemleri İstanbul’daki 1.500m2 kapalı üretim tesislerinde yapmakta olup, aylık 100.000 adet üretim kapasitesi ile geri dönüştürülebilir veya doğada çözülebilir hammadde ve aksamlar kullanarak, son teknoloji üretim bantlarında özel makineler ile gerçekleştirmektedir.

Tüm üretimlerimizde, tüketici sağlığı üretimin her aşamasında istisnasız dikkate alınmakta ve eksiksiz kalite kontrol ağı ile her daim en kaliteli, sağlıklı ve güvenilir ürünler değerli alıcıların beğenisine sunulmaktadır. Şirketin hedefi; günümüz şartlarına uygun modelleri hazırlayarak, kaliteli ve sağlıklı ürünleri ucuza sunmak olup, gelişen pazara bağlı olarak büyüyen üretimi ile en kaliteli hizmeti vermektir.
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.